Кей Би Си Банк България ЕАД
Кеш мениджмънт специалист с функция Продажби - по заместване
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Анализирате и оценявате клиентски нужди и предлагате разработване на нови и развитие на съществуващи Кеш мениджмънт услуги
- Извършвате регулярен преглед на тарифите/услугите на банката спрямо банковия пазар и изготвяте предложения за промяна с цел увеличаване на доходността, запазване на конкурентостта на банката и идентифициране на потенциал за нови продажби
- Извършвате регулярен анализ на обемите и реализираните доходи от корпоративни сегменти на банката и изготвяте предложения за действия
- Участвате в процеса на изготвяне, следене и разглеждане за одобрение на преференциални ценови оферти за кеш мениджмънт услуги на корпоративни клиенти на банката
- Участвате в срещи с корпоративни клиенти, инициирани от корпоративните специалисти в сегментите на Корпоративно банкиране и представяте услугите от портфолиото на Кеш мениджмънт
- Изготвяте договори и структурирате сделки за кеш мениджмънт услуги за корпоративни клиенти
- Участвате в имплементирането на Кеш мениджмънт услуги при корпоративни клиенти
- Подготвяне на документация във връзка с участие на местни и международни търгове

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо или техническо образование (квалификация Бизнес;Икономикa)
- Минимум 2 години банков опит (опит във финансова институция)
- Много добро владеене на английски език (писмено и говоримо)
- Много добра компютърна грамотност (MS Office)
- Отлични комуникативни, аналитични и организационни умения
- Способност за работа в екип
- Инициативност, желание за учене, прецизност и проактивност

Ние Ви предлагаме

- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България
- Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността и пазарните нива
- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията
- Динамична и предизвикателна работа
- Модерна офис среда
- Допълнително здравно осигуряване
- Застраховка Живот/ Злополука
- Ваучери за храна
- Спортна карта на преференциални условия
- Преференциални условия при ползване на банкови услуги и продукти

Информация за контакт

Телефон: +359 2 91 985 857

JobTiger Banner