Кинезитерапевт/масажист
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

За нас

Фирма "Порторелакс" ЕООД е с дългогодишен опит.
Създадена с цел лечение и грижа към здравето!
Превенция и красота!
Предлагаме голямо разнообразие от възстановителни програми и масажи.

Отговорности

За своя екип търсим отговорна, амбициозна личност с опит като рехабилитатор/ка или масажист/ка. Да вдъхва увереност в пациента.
Издръжливост и търпение.
Устойчивост на стрес.
Увереност и спокойствие.
Желание за работа и помощ на хората.
Спретнат вид и добра лична хигиена.

Изисквания и необходими умения

Способност да разпознавате кога даден клиент има нужда от масаж или посещение при квалифициран медицински специалист.
Способност да работи в непосредствена близост с клиентите.
Насочване към знанието (ще е необходимо да се развивате постоянно).

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме приятна и уютна обстановка.
Възможност за много добро развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0889253210

ITCD