БАРАЖ РЕСУРС ЕООД
Кофражист бетонни отливки
Sofia, Sofia Region
full-time

Sofia, Sofia Region full-time

About us

„БАРАЖ РЕСУРС“ EООД обявява 10 свободни работни места за позиция КОФРАЖИСТ БЕТОННИ ОТЛИВКИ.

Responsibilities

1.Сортира, подрежда, пренася и почиства кофражните елементи; сковава дървени инвентарни кофражни платна; полага кофражни смазки.
2.Изработва кофражи по проектни кофражни планове, използвайки различни кофражни системи.
3.Изработва и монтира кофражни елементи и конструкции с различно предназначение, конфигурация и натоварване.
4.Изработва дървени конструктивни форми по чертежи.
5.Изработва кофражни подпорни скелета без и по работни проекти за различни натоварвания.
6.Декофрира конструктивни елементи по указание.
7. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

ІІ. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

1. Спазване на трудовата и технологична дисциплина.
2. Да спазва инструкциите по безопасност на труда, противопожарна безопасност правилното използване на машини и съоръжения.
3. Отговаря за точното изпълнение на арматурния план, за устойчивостта на сглобки и връзки.
4. Носи отговорност за качествено изпълнение на възложената работа.
5. Носи съответните лични предпазни средства за съответно възложената работа.
6. Да умее да работи в екип с други кофражисти и работници.
7.Носи отговорност за безаварийна, безопасна работа по обектите, на които работи.
8.Носи отговорност за нарушение по аварии и неправилни действия, извършвани от самия него.
9. Носи отговорност за разхищаване на материалите и тяхното непазене.

Requirements and necessary skills

1. Желателно е да разчита всички видове кофражни чертежи.
2. Желателно е да познава и да може да борави с различните видове кофражни системи – да разчита чертежите и детайлите по техническите спецификации.
3. Желателно е да знае разходните норми и изчислява количества.
4. Желателно е да притежава първа квалификационна група по безопасност на труда при работа с ел. ток, съгласно чл.18 (1) от ПБЗ при работа по електрообзавеждането с напрежение до 1000V.

We offer

IV. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ПРАВА:

Всеки работник има право:
1. Да откаже изпълнението на възложената работа, за която не е инструктиран или няма изискваща се правоспособност и квалификация.
2. Да откаже и да преустанови изпълнението на възложена задача, работа или дейност при възникване на сериозна опасност за живота и здравето му, като за целта уведоми незабавно прекия си ръководител.
3. Да премине през фирмено обучение

V. ОРГАНИЗАЦИОННИ ВРЪЗКИ И ВЗАИМООТНОШЕНИЯ:
1.Длъжността е пряко подчинена на Техническия ръководител на обекта.

VI. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1.Образование – средно или основно с професионална квалификация.
2. Лични качества – умения за работа в екип, отговорност, изпълнителност.
3. Владеене на узбекистански език – предимство.

VII. ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ
1. Месечно брутно възнаграждение - 1933,05 лева.
2. Работно Време - сумирано работно време, 8:00 до 18:00 с две почивки от по 30 мин и една обедна почивка от 1 час.
3. Почивни дни: събота и неделя, включително и официални празници
4. Срок на договора – договор с продължителност 3 години

Contact Information

Phone: 029800504

ITCD 2024 Employers