Кол център агент с европейски езици немски / френски / испански / италиански
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За наш клиент, развиващ своята дейност в ИТ сектора, търсим да назначим мотивирана и амбициозна личност, която да се присъедини към техния екип.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.

Отговорности

• Водене на кореспонденция с чуждестранни клиенти по телефона, чат и/или имейл;
• Помагане за намиране на решения при клиентски запитвания;
• Активно предлагане продуктите на компанията;
• Поддържане високо професионално ниво и изграждане дългосрочни отношения, които
развиват бизнеса на компанията.

Изисквания и необходими умения

• Опит на подобна позиция;
• Владеене на някой от следните европейски езици - НЕМСКИ / ФРЕНСКИ / ИСПАНСКИ
/ ИТАЛИАНСКИ език на добро ниво – писмено и говоримо;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

• Атрактивно заплащане, обвързано с постигнати резултати;
• Възможност за кариерно развитие в утвърдена компания;
• Приветлива и модерна офис атмосфера и топ локация;

Информация за контакт

Телефон: +359884 23 85 97

JobTiger Banner