Консултант бельо
София

София длъжност на пълно работно време

Human Capital Store търси двама Kонсултант бельо, който да се присъедини към екипа на наш клиент - салон за бельо, бански и аксесоари за тяло в Paradise Center.

Отговорности

Отговорности:
- Провеждане на специализирани консултации с клиенти;
- Организиране и подреждане на салона и витрините спрямо стандартите на салона;
- Провеждане на ежедневен стоков контрол и проверка на наличностите;
- Отговаря за грижата за цялостния вид и хигиена в салона;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Комуникативна и отзивчива личност;
- Способност за работа в екип;
- Желание за учене в областта на бельото;
- Умение за взимане на бързи, но качествени решения;

Ние Ви предлагаме

Клиентът предлага:
- 8 часов работен ден на смени с работно време 10:00 21:00 ч. съгласно предварително изготвен график;
- 5 дневна работна седмица;
- Стартово нетно заплащане 900лв, след изпитателния срок възнаграждението се увеличава;
- Допълнителни бонуси;
- Спокойна работна среда и сплотен колектив;
- Обучения, свързани с бельо, материи, размери.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

JobTiger Banner