ПАСИВ ХАУЗ ШОП ЕООД
Консултант енергийна ефективност.
Бургас
От 1500 до 2000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме тук за да направим сгради комфортни и енергоефективни!

Отговорности

Консултиране относно енергийна ефективност за нови и съществуващи сгради.

Изисквания и необходими умения

- Интелигентен, проактивен и аналитичен подход при справяне с ежедневните задачи.
- Владеене на MS Office системи, включително Word, PowerPoint, Excel и др.
- Способност за самостоятелна и съвместна работа в многофункционален екип.
- Отлични комуникативни умения – устни и писмени.
- Силно внимание към детайла и точност.

Незадължителни предимства:
- Образование в сфера архитектура и строителство.
- Работа по енергийно ефективни проекти.
- Добър английски - говоримо и писмено.

Ние Ви предлагаме

Какво предлага PASSIVE HOUSE SHOP:

- Осигуровки на реална заплата.
- Обучение за нови строителни технологии, материали и софтуери в България и чужбина; строителство на нискоенергийни и пасивни сгради.
- Мотивиращо възнаграждение.
- Дългосрочна работа с професионалисти.
- Възможност за кариерно развитие.
- Мотивиращо възнаграждение, базирано на опита и желанието на кандидата.
- Отлични условия за работа и развитие.
- Разнообразни възможности за усъвършенстване на знания и умения.
- Работа от офис в центъра на Бургас.

Ако проявявате интерес и отговаряте на описаните изисквания, изпратете Вашата автобиография (CV) заедно с други документи (кратко мотивационно писмо, референции и т.н.), които смятате за релевантни за Вашата кандидатура.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: +359892721111

NCD2024 Banner