Консултант на недвижими имоти - продажби ново строителство
Варна
От 2000 до 3000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Стани част от нашия екип като

КОНСУЛТАНТ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ПРОДАЖБИ НОВО СТРОИТЕЛСТВО

Нашата мисия е не само създаването на стандартен недвижим имот, но и реализацията на комплексни и инфраструктурни проекти, които ще влязат в историята и ще радват жителите на града със своята архитектурна оригиналност.

Във вас, ние търсим:

Усмихнати и отговорни личности, които търсят не просто следващата работа, а по-смислено призвание.

Отговорности

- Индивидуален подход към всеки един клиент;
- Организиране и провеждане на огледи;
- Оформяне и финализиране на сделки;
- Привличане на нови клиенти, разширяване на каналите за потенциални клиенти и създаване на нови такива;
- Поддържане на съществуващите контактите с клиенти;
- Преговори и посредничество между страните;
- Обработка на информация (база данни);

Изисквания и необходими умения

- Амбиция и желание за нови знания;
- Проявяване на отговорност;
- Умение за комуникация;
- Желание за работа в динамична среда;
- Руски език на разговорно ниво.

Ние Ви предлагаме

- Професионално обучение, чрез теория и практика;
- Твърда заплата плюс много добро процентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати (реална възможност за месечни доходи без ограничение);
- Трудов договор и осигуровки;
- Опитен екип и подкрепа;
- Годишен отпуск;
- Юридически отдел за съдействие при сключване на сделки;
- Постоянно текущо обучение с цел повишаване на професионалните ви качества и умения.
- Офис на комуникативна локация

Информация за контакт

Телефон: 0899318868

ITCD 2024 Employers