Координатор дейности в производството
с. Стряма

с. Стряма длъжност на пълно работно време

АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) e водеща световна технологична компания, която подсилва трансформацията на обществото и индустрията, за да постигне едно по-продуктивно и устойчиво бъдеще. Свързвайки софтуер с портфолиото си от решения в областите на електроснабдяване и електрообзавеждане, роботика, автоматизация на процеси и задвижвания, АББ надскача границите на технологиите, за да повиши производителността до нови нива. С доказана история на постижения от над 130 години, успехът на АББ е воден от 110 000 талантливи служители в над 100 държави.

Във връзка с повишаване на нашето производство, търсим да назначим:

КООРДИНАТОР ДЕЙНОСТИ в производството

Отговорности

• Отговаря за организирането, следенето и контрола на производствения процес;
• Отговаря за разпределянето и контролирането на задачите по работни линии в отдела;
• Попълва присъствени форми на служителите в отдела;
• Изготвя и потвърждава производствени поръчки на бази производствения план и следи за тяхното изпълнение;
• Спазва инструкции за вътрешен трудов ред и дисциплина и следи за тяхното спазване;
• Следи за наличието на консумативите, материалите и резервните части;
• Създава, обработва и попълва таблици с производствена информация.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование, средно техническо ще се счита за предимство;
• Опит в производствена среда ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност, включително работа с MS Office, за предимство ще се счита работа със SAP;
• Възможност за работа на смени;
• Умения за работа в екип и способност за взимане на бързи решения в динамична среда;
• Отговорност и дисциплинираност.

Ние Ви предлагаме

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване ;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Организиран транспорт до работното място;
• Осигурено медицинско обслужване на място;
• Възможности за развитие в международна компания.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
VCD