СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Координатор търговска администрация /застрахователни, кредитни, осигурителни продукти/
София - център
От 1500 до 2000 лв.

София - център длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е дъщерно дружество на чуждестранна европейска компания в областта на застрахователно, осигурително и кредитно консултиране и посредничество. Във връзка с разрастването на компанията, търси „Координатор търговска администрация /застрахователни, пенсионно осигурителни, кредитни продукти/

Отговорности

Администрира договорите по кредитно, застрахователно и осигурително посредничество, предоставяни от компанията
Съдейства за обслужването и изпълнението на сключени договори с подготовка на необходимите документи , уточнява детайлите, като поддържа комуникация с клиенти и партньорски компании /устно и писмено/;
Въвежда и обработва данни за клиентските договори в оперативната платформа на компанията, като генерира периодично справки за нуждите на мениджмънта на компанията;

Изисквания и необходими умения

Висше образование
Опит на подобна административна позиция - 2г. Предимство е професионален административен опит в банкова, застрахователна или осигурителна сфера.
Много добри компютърни умения- Word, Excell
Много добро владеене на английски език

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална изява в перспективно развиваща се чуждестранна компания в пазарния сегмент. Трудов договор, много добро възнаграждение и възможност за надграждане, отлични работни условия, локация на офиса в идеален център.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
С всички кандидати, одобрени по документи, ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

JobTiger Banner