Козметик
София

Козметик

София длъжност на пълно работно време

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.

Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!

За наш клиент - козметичен център търсим организиран, позитивен и проактивен козметик-рецепционист. В случай, че се разпознаваш – продължи да четеш!

Отговорности

• Запазване на часове на клиентите;
• Осигуряване възможно най-доброто обслужване на клиентите;
• Подготвяне на салона – създаване на приятна атмосфера и поддържане на чистота;
• Посрещане на клиентите;
• Провеждане на консултации, с цел диагностика, както и запознаване на клиентите, с нужните продукти и информация;
• Работа с високо професионална медицинска апаратура;
• Извършване на козметични процедури на клиентите на салона.

Изисквания и необходими умения

• Професионален опит – минимум 2г.;
• Образование – Висше в сферата на Медицинската козметика и/или сертификат за успешно преминат професионален курс в сферата;
• Отговорно отношение към работата;
• Отлични комуникативни умения;
• Отлични организационни умения;
• Умения за работа в екип;
• Компютърна грамотност;
• Умения за работа в динамична среда;
• Добро владеене на английски език.

Ако смяташ, че си позитивна, отговорна и проактивна личност и обичаш дните ти да са интересни и интензивни – изпрати ни актуално CV със снимка!

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Ние Ви предлагаме

• Отлична локация (център);
• Приятна работна атмосфера;
• Гъвкаво работно време и работа на график;
• Много добро възнаграждение;
• Млад и динамичен екип от медицински специалисти.

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers