Пощенска банка / Юробанк България АД
Кредитен инспектор
София

София длъжност на пълно работно време

Присъединете се към отбора на успеха на ПБ Лични Финанси, част от Пощенска банка! Като отговорен работодател, ние предоставяме на всички наши служители индивидуално внимание, приятна атмосфера на работното място, възможности за професионално развитие и условия за реализиране на иновативни идеи.

Отговорности

* Извършва проверка на данните чрез телефонно интервю и справки във вътрешни и външни бази данни;
* Осъществява телефонен контакт с клиентите с цел допълване и уточняване на информацията;
* Следи за умишлено деклариране на неверни данни от клиенти или укриване на информация от търговски партньори или офиси на компанията;
* Анализира декларираната от клиенти информация и използва Експертна система за оценка на риска и даване на становища;
* Прилага изискванията на процедурата Разширени мерки за комплексна проверка и осъществява необходимите проверки с цел осигуряване финансовата сигурност на компанията.

Изисквания и необходими умения

* Аналитично мислене;
* Много добри комуникативни умения;
* Персонално отношение към клиента;
* Да са наблюдателни и отговорни;
* Работа в екип;
* Гъвкавост и проактивност.

Ние Ви предлагаме

* Конкурентно възнаграждение;
* Личностно и професионално развитие;
* Непрекъснати обучения;
* Кариерни възможности;
* 25 дни платен годишен отпуск;
* 1 ден за рождения ти ден;
* Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
* Застраховка "Живот";
* Преференциални условия за MultiSport и CoolFit;
* Екипни събития и приятна работна среда;
* Участие в социални инициативи.

Информация за контакт

Телефон: 8166095