Изи Асет Мениджмънт АД (Изи Кредит)
Кредитен Консултант
Велико Търново
длъжност на непълно работно време

Велико Търново длъжност на непълно работно време

Създадена през 2005 г. днес “ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ“ АД е една от най-големите небанкови финансови институции на българския пазар. Ценим високо нашите служители и сътрудници и знаем, че те са основният двигател на успехите, които постигаме.
Нашата основна мисия е да развием една ефективна, динамична и организирана компания, в която като КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ ще имате възможност да придобиете нови знания, интересни и добри практики, както и да се справяте със ситуации с предизвикателни задачи.

Отговорности

• представяте дейността и услугите на компанията пред потенциални и настоящи клиенти
• извършвате директни продажби на финансовите продукти на компанията
• рекламирате услугите и продуктите на компанията

Изисквания и необходими умения

• насоченост към клиента
• комуникативност
• организираност и отговорност

Ние Ви предлагаме

• специализирано вътрешно обучение
• стипендиантска програма, която ви осигурява високо стартово възнаграждение
• граждански договор
• богат пакет от преференции

Информация за контакт

Телефон: 0886214910

VCD Banner
JobTiger Banner