Чирак Консултинг
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Куриер/ шофьор
гр. София
От 2000 до 3000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е компания, която развива дейността си в областта на куриерските услуги и предоставя навременни и бързи доставки на различни стоки в цялата страна. Мисията ѝ е да улеснява ежедневието на своите клиенти, като им осигурява професионални и надеждни услуги. Поради ускорения темп на развитие и увеличения обем на работа, търсим да назначим Куриер/ шофьор.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Отговорности

- Предаване и връщане на пакети от и до клиенти на точно определени локации в града;
- Осъществяване на навременна доставка на различни стоки;
- Осигуряване на бързо и професионално обслужване на клиенти;
- Ефективно консултиране на клиенти относно различни услуги на компанията.

Изисквания и необходими умения

- Шофьорска книжка кат. B;
- Добра ориентация в града;
- Организираност и умения за разпределяне на времето;
- Отлични комуникативни умения и професионален подход към клиентите.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор;
- Конкурентно възнаграждение и атрактивна бонусна система;
- Дългосрочна заетост и сигурност;
- Стартово обучение и възможност за професионално израстване.

Информация за контакт

Телефон: 0896009250

ITCD 2024 Employers