Куриер-шофьор
София
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Отговорности

Доставка на абонамент за вестници и списания до клиенти-абонати със служебен автомобил в гр. София. Работно време от 23:00 до 4:30 ч. от неделя до петък включително. Служебен автомобил.

Задължения:

- Окомплектоване на пакетите с издания за клиенти
- Извършаване на разнос по предварително изготвен график и маршрут

- Следене за състоянието на служебния автомобил и неговото регулярно техническо обслужване

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания и необходими умения

- Средно образование

- Правоспособност за управление на МПС – кат. В

- Организираност, комуникативност

- Предимства – опит на сходна позиция в същия бранш

Информация за контакт

Телефон: 0889433743

ITCD 2024 Employers