Куриери за Постоянна Работа в Германия
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Фирма Direktmarketing Kusche GmbH, партньор на Hermes Logistik Gruppe Deutschland GmbH със седалище в Германия/Клеинмахнов 14532 Kleinmachnow, набира куриери / доставчик за постоянна работа.
Фирмата е директен работодател и не дължите такси и комисионни!
Няма представители на фирмата в България.
Ако сме ви заинтересували, моля изпратете CV и актуална снимка
Време за консултация от понеделник до петък 10:00 до 18:00

Direktmarketing Kusche GmbH
Fahrenheitstr. 7
14532 Kleinmachnow
Tel.: 0049 33203 88980
Телефони за връзка с български език, номерата имат whatsapp и viber
Mobil: 0049 1704766400
Mobil: 0049 17646616981

Отговорности

Същност на заеманата позиция:
• Доставка на пратки до адрес на клиенти, леки пратки *максимално до 31 кг* на къси разстояния по предварително изготвен дневен маршрут
• Постоянен район и модерна система за оптимизация на маршрута (таблет с навигация) Работите с таблет чрез софтуер (на български), в който са описани доставките и местоположението на адресите
• Шофиране на бус / миниванове Спринтер или Вито

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
• Валидна шофьорска книжка категория B
• Умения за шофиране в градска среда, добра ориентация, издръжливост при интензивна работа
• Висока мотивация и готовност за физическа работа
• Организираност, лоялност и дисциплина
• ваксините не са задължителни и не се изискват

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
• Сигурна постоянна работа в Германия
• Осигуровки и постоянен безсрочен работен трудов договор, по немското законодателство, придружен с адресна регистрация, идентификационен номер, здравноосигурителен номер и карта, както и съдействаме за откриване на банкова сметка
Немски трудов договор 1.818 евро бруто / 1.340 евро нето
плюс премия *Допълнителна заработка зависеща от работния резултат и организацията на работещия, 600, 00 до 1.000, 00 евро нето на месец*
• 21 дни платен годишен отпуск
• Съдействие за изкарване на необходимите документи в Германия.

Допълнителни детайли:
Акo е необходима помощ, се оказва съдействие за настаняване в пансион близо до базата – 330 EUR на месец / За сметка на кандидата, които се запалащат директно в пансиона преди настаняване/

Моля, да кандидатствате само при сериозни намерения. Желателен старт най късно до 31.07.2022

Информация за контакт

Телефон: 00491704766400

JobTiger Banner