Лекар - хирург
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Нашият клиент е международен медицински център с утвърден имидж и наложена марка на пазара на този тип услуги. Във връзка с разширяване на дейността си и увеличаване на присъствието си в по-голям брой градове в страната, центърът търси да привлече професионалист с опит и добра репутация за град София.

Фирма "КАРИЕРА" ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за България под НОМЕР 2518 от 20.04.2018

Отговорности

Отговорности:

- Извършва първични и вторични прегледи на пациенти в Медицинския Център

- Извършва хирургически манипулации

- Следи за възстановяването на пациентите и проследява историята на заболяването

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Завършено медицинско образование

- Специалност „Хирургия”

- Предимство е практическия опит

- Предимство е владеенето на английски език и опит в частен МЦ

- Внимателно и позитивно отношение към пациентите

Ние Ви предлагаме

Центърът предлага:

- 4 часов работен ден

- Трудов договор

- Отлични условия и среда на работа

- Утвърдено име и присъствие на пазара на медицински услуги

- Атрактивно постоянно и гъвкаво възнаграждение в зависимост от броя извършени манипулации

В случай на интерес от Ваша страна изпратете автобиография и снимка с контактите Ви за обратна връзка.

Информация за контакт

Телефон: +359894689472

NCD2024 Banner