С и К Мърчандайзинг ООД
Мърчандайзер за гр.София
София

София длъжност на пълно работно време

"С и К Мърчaндайзинг" ООД е млада компания, развиваща се в сферата на мърчъндайзинга. Във връзка със своето развитие търсим да назначим служители на длъжност "мърчандайзер" за гр.София.

Отговорности

Основни задължения:
- Излагане на стоките по оптимален начин спрямо фирмените изисквания и стандарти.;
- Проследяване на складови наличности и подпомагане подаването на заявки от служителите на съответните обекти.;
- Ефективно и целесъобразно извършване на служебните задължения.;
- Съдействие на клиентите при необходимост.;
- Изготвяне на коректни отчети за реализираните продажби.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:
- Предишен опит на позиция мърчандайзер не е задължителен.;
- Добри организационни умения и комуникативност.;
- Възможност за работа под напрежение.;
- Работа в екип.;
- Мотивираност за развитие в сферата на мърчандайзинга;
- Шофьорска книжка (активен шофьор) ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение:
- Работа в мърчандайзинг компания със силна мотивация за развитие.;
- Да сте част от опитен екип на високо професионално равнище.;
- Фирмено обучение и атрактивно възнаграждение.
JobTiger Banner