Маркетинг Асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Dynamic Talent Management е динамична и бързоразвиваща се компания, специализирана в аутсорснат HR. Ние се стремим да удовлетворим нуждите както на нашите клиенти, така и на кандидатите, като Ви подкрепяме в адаптацията и развитието Ви на работното място.

За наш клиент, водеща компания в музикалната индустрия, търсим да назначим

Маркетинг Асистент - Международен Репертоар.

Компанията е лидер в разпространението, промотирането и менажирането на музиката на някои от най-успешните световни артисти.
Ако музиката е Вашата страст и искате да бъдете част от креативен и мотивиран екип, тази позиция е точно за Вас.

Отговорности

Изготвяне и изпълнение на маркетинг планове за проекти в координация с международните екипи;
Copywriting – писане и преводи на прес релийзи, реклами, търговски информации и публикации в социалните медии;
Ежедневна комуникация с лейбъли и партньори по цял свят относно музикално съдържание;
Връзка с медии за разпространение на информация;
Създаване на възможности за специални проекти и партньорства, представящи артистите по иновативен начин;
Координация на партньорства с брандове във връзка с лицензиране на музика;
Поддържане и развитие на профили и канали в социалните мрежи;
Създаване на плейлисти.

Изисквания и необходими умения

Завършено висше образование в областта на музикалния бизнес, креативните индустрии, маркетинга, мениджмънта, икономиката на интелектуалната собственост, връзките с обществеността или филологията;
Опит в музикалната, медийната или рекламната индустрия е предимство;
Силна страст и познания в музиката: поп, рок, джаз, класическа музика и музикален бизнес;
Отлични комуникационни умения на български и английски език – писмено и говоримо;
Проактивност, критично мислене и гъвкавост при решаване на казуси;
Внимание към детайла и стремеж към качество;
Техническа грамотност и способност за усвояване на нови системи и инструменти;
Умения за креативно писане на текстове на музикална тематика;
Любознателност и желание за нови знания;
Интерес и познания в дигиталния музикален бизнес.

Ние Ви предлагаме

Интересни проекти и динамична работна среда;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна;
Карти Мултиспорт;
Работа в млад и разнообразен екип от креативни и амбициозни професионалисти;
Модерен офис;
Подкрепа в професионалното Ви развитие;
Ако се разпознавате в това описание и искате да станете част от нашия екип, изпратете своето CV и мотивационно писмо.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Нашата компания притежава лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022.
ITCD 2024 Employers