Маркетинг мениджър
София

София длъжност на пълно работно време

Leo finance OOD е нов застрахователен брокер на българския пазар.
Нашият екип се труди усърдно всеки ден за постигането на добри резултати.
Станете част от амбициозна и бързо развиваща се фирма и изкачвайте нови върхове с нас

Отговорности

• Изготвяне и проследяване на маркетинговия план на фирмата – онлайн § офлайн активности.
• Планира създаването и/или адаптацията на рекламни материали (продуктови брошури, каталози, брандирания, POS излагания в търговската мрежа);
• Следи състоянието и тенденциите на пазара, проучва и анализира конкурентите.
• Създаване, публикуване и поддържане на съдържание в уебсайта на компанията и социалните мрежи.
• Бюджетира маркетинговите дейности и контролира изпълнението на бюджета по месеци.
• Проследява и отговаря за наличностите на фирмени брошури, каталози и други рекламни материали.

Изисквания и необходими умения

• Висше образование с фокус Маркетинг, Реклама или Комуникации
• Опит (2+ години) в областта на маркетинг или реклама.
• Компютърна грамотност MS Office (PowerPoint, Excel, Outlook)
• Добро ниво на владеене на английски език.
• Добри комуникационни умения
• Креативност и творчески подход към поставените задачи

Ние Ви предлагаме

-Трудов договор
-Отлично твърдо възнаграждение
-Възможност за личностно и профисионално развитие
-Работа в първокласен офис

Информация за контакт

Телефон: +359876998993

VCD Banner
JobTiger Banner