ДЖИ КЕЙ ИНЖЕНЕРИНГ ГРУП ООД
Маркетинг организатор - стаж
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Джи Кей Инженеринг Груп ООД е българска компания, с над 10г. опит в търговията с медицинска апаратура и оборудване за центрове по медицинска естетика.

Във връзка с разширяване на дейността търсим нов член за нашия екип на длъжността Стажант Маркетинг с възможност за постоянна реализация в компанията.

Отговорности

По време на стажантския период при нас ще развиете своите комуникационни и презентационни умения и ще придобиете практически опит в следните области:

- Водене на бизнес комуникация на български и английски език
- Организиране на фирмена логистика (вътрешна и международна)
- Продуктово позициониране
- Пазарни проучвания
- Проучвания и анализ на конкуренцията
- Организиране на маркетингови кампании, изготвяне на промоции и рекламни материали
- Участие в специализирани изложения и конгреси
- Изготвяне на оферти и ценообразуване

Изисквания и необходими умения

• Висше образование или студент последна година
• Отлични организационни способности
• Писмен и говорим английски език на работно ниво
• Компютърна грамотност – Microsoft Office
• Желание за развитие по специалността
• Инициативност и стремеж за постигане на резултати
• Шофьорска книжка ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

• Петдневна работна седмица на трудов договор за период от 6 месеца
• Възможност за лично и професионално развитие
• Възможност за назначаване на постоянен трудов договор след 6 месеца стажантски период

Информация за контакт

Телефон: +359879906217