Машинен оператор
гр. Елин Пелин, ул." София" 66
От 1000 до 1500 лв.

гр. Елин Пелин, ул." София" 66 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма "Стийл Крафт" ЕООД е с дългогодишен опит в производството и търговията с арматурна стомана, лидер в тази сфера, набира служители за новият си арматурен цех на длъжност – Машинен оператор. Ние разполагаме с модерна база, места за почивка на персонала и модерни роботизирани машини. Разполагаме с голяма база, включваща няколко халета, кранове и добри условия за труд. Персонал се набира за следните машини:
• Роботизирана отрезна машина
• Изправно отрезна машина
• Двойно огъващ робот
• Робот за бигли
Ние предлагаме:
* Трудов договор
• Много добро заплащане с възможности за бонуси
• Стриктно спазване на договорените условия на работа
• При интерес на бригади от 3 или повече човека, можем да предложим транспорт и общежитие за нощуване.
• Отлични условия на труд
Изисквания:
• Мотивирана личност
• Внимание към детайлите
• Професионално отношение
• Желание за придобиване на нови умения и знания
• Стриктно изпълнение на поставените задачи

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД. Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Отговорности

• Отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали.
• Отговорност при установени липси на материали, поверени му във връзка с работата.
• Отговорност за качествено извършена работа
• Отговорност да спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност.

Изисквания и необходими умения

• Образование: средно или основно с придобита квалификация „металообработване" .
• Трудов опит: минимум 1 година.
• Специални умения: правоспособност за работа със специализирана техника .
• Способности за работа в екип.
2. Личностни изисквания към изпълнителя (задължителни и препоръчителни): сръчност, отговорност, изпълнителност, честност, лоялност.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме работа в модерна база, с модерни роботизирани машини и места за почивка на персонала. Възможност за работа в добър и квалифициран екип.

Информация за контакт

Телефон: +359894777317

VCD