Машинен оператор
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор. Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Поради разширяване дейността на наш корпоративен партньор – производствена компания, търсим да назначим:

Отговорности

- Зарежда машината с необходимите материали и поддържа процеса по смесването им;
- Контролира и регулира производствените процеси и качеството на произвежданата продукция;

Изисквания и необходими умения

- Умение за работа в екип;
- Отговорност и изпълнителност;
- Опитът не е задължителен, предлага се обучение;

Ние Ви предлагаме

- Конкурентно възнаграждение;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Вътрешнофирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
- Ваучери за храна;
- Бонуси;
- Осигурен служебен транспорт от гр. Пловдив;

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 591

JobTiger Banner