Машинен оператор
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Отговорности

• Подготвяте и зареждате проиводствената линия за работа;
• Контролирате, спазвате и изпълнявате всички стандарти за производство на линията
• Извършвате настройки и пренастройки на производствената линия;
• При проблеми с производствените машини правите диакностика и предприемате необходимите действия за отстраняването им;
• Взимате участие дейностите по превантивна,текуща и годишна поддръжка на машините.

Изисквания и необходими умения

• Средно техническо образование;
• Много добра техничека грамотност;
• Готовност за работа на сменен режим (8-часови смени), по установен график;
• Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Отлични условия на труд и заплащане;
• Социални придобивки и бонуси;
• Поемане на пътни разходи до работното място за втора смяна в рамките на града;
• Работно време на три смени по 8 часа на график.

Информация за контакт

Телефон: 0882661990

ITCD 2024 Employers