HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Машинен оператор на PVC миксер
Пловдив
full-time

Пловдив full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш клиент, лидер в производството на PVC материали, търсим да назначим служител на позиция:

МАШИНЕН ОПЕРАТОР НА PVC МИКСЕР

Отговорности:

Проверява и почиства транспортиращите и дозиращите системи на машините;
Подготвя, зарежда и контролира зареждането с материал на транспортиращи и дозиращи системи;
Поддържа и следи за непрекъсването на технологичен процес;
Поддържа добро ниво на хигиена на рабодното място.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Работа на редовна смяна от 8:15 до 16:45;
Събота и неделя - почивни;
Служебен транспорт от Пловдив;
200 лв ваучери за храна;
Работно облекло.

Изисквания:

Основни технически познания;
Физическа издръжливост;
Отговорност към поетите работни ангажименти;
Средно образование.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers