Машинен оператор шиене
село Трудовец
От 1000 до 1500 лв.

село Трудовец длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Граммер АД Трудовец е успешна компания с производството си на висококачествени автомобилни компоненти и седалки за офроуд коли, автомобили, влакове. МНОГО ПРОДУКТИ, ЕДНА СТОЙНОСТ!

Отговорности

Търсим мотивирани кандитати за шевното ни производство

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
* Опит в областта на шиенето в текстилната или обувната промишленост е предимство.
* Възможност за пътуване и работа на две смени.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
* безплатен фирмен транспорт от Враца, община Мездра (Долна Кремена, Горва Кремена, Ребърково), Червен бряг (Лепица, Сухаче, Горник), Луковит (Ъглен, Дерманци, Торос, Златна Панега, Румянцево); Ябланица; Тетевен (Галата, Бълг. Извор, Глогово, Градежница); Роман (Горна Бешовица, Долна Бешовица, Батулци); Правец (Осиковица, Джурово); Етрополе;
* допълнително здравно застраховане
* допълнителни социални придобивки;
* трудов договор и пълно социално осигуряване;
* допълнителни бонуси според постигнатите резултати;
* обучение.

Информация за контакт

Телефон: 0723 68608

JobTiger Banner