Машинни оператори за производство на енергийни системи за Шумен
Шумен
От 500 до 1000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

• Координира процеса по зареждане на производствената линия;
• Контролира правилната експлоатация и текущото състояние на машините;
• Отговаря за наличието на необходимите материали и суровини;
• Следи качеството на готовата продукция;
• Попълва периодично дневници и информационни листове.

Изисквания и необходими умения

• Средно или средно техническо образование.
• Опит в производство на изделия от метал рязане, огъване, заваряване, боядисване

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с реални осигуровки;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие в професионален план;
• Конкурентно възнаграждение и ваучери за храна.

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901

JobTiger Banner