Мебелист-монтажник
София
длъжност на непълно работно време
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

Да разкроявате и сглобявате кухни и мебели след разкрой на продукти по утвърдени чертежи;
Да монтирате изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
Да извършвате доставка до обекта за монтаж ;
Да подпомагате производствените дейности и операции;
Да поддържате добронамерени взаимоотношения с клиентите и колегите.
Да се свали даденият проект за разкрой и кантиране.
Да предаде в фирма за разкрой и кантиране на плочи..
Да се монтират на модули в монтажен цех.
Да се доставят на адрес и монтира съответното изделие при даденият клиент.

Изисквания и необходими умения

Сваляне от чертеж за разкрояване!
Монтиране на кухни и мебели по индивидуален проект!
Възможност за работа извън работно време на не нормиран работен ден.
Вариант за втора работа ...

Ние Ви предлагаме

Заплащане на процент от оборота за монтаж!
Коректно заплащане, предлагаме общ работник за доставка и качване на мебелите!

Информация за контакт

Телефон: 0886929558

JobTiger Banner