Медицинска сестра
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Общопрактикуващ лекар, ДКЦ-XVII, гр. София, бул. Евлоги Георгиев 108

Отговорности

- Наблюдава и регистрира здравното и имунизационното състояние на деца и възрастни
- Извършва имунизации на деца и възрастни
- Води, актуализира и съхранява медицински досиета
- Подпомага работата на общопрактикуващия лекар

Изисквания и необходими умения

- Медицинско образование за медицинска сестра
- Комуникативност и умение за работа с хора
- Компютърна грамотност
- Предишен опит в работа с общопрактикуващ лекар е предимство

Ние Ви предлагаме

- Основна месечна брутна работна заплата в размер на 3000 лв.
- Сигурно и редовно заплащане
- Работа на смени
- Платен годишен отпуск
- Работа в самостоятелно обособено помещение - медицински кабинет, оборудвано с необходими медицински уреди, консумативи, превързочни и лекарствени средства за пълноценна работа

Информация за контакт

Телефон: 0888844504

ITCD 2024 Employers