Коут България ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Медицинска сестра/и за чужбина
Цюрих, Берн и др., Швейцария
Над 5000 лв.

Цюрих, Берн и др., Швейцария длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

COTE Job Agency е трудов посредник за осигуряване на заетост в страната и чужбина. Търсим да назначим Медицинска сестра/и за наш клиент в Швейцария.

Моля, изпращайте CV на немски език, препоръки (от работодател), актуална снимка и мотивационно писмо на немски.

ВСИЧКИ УСЛУГИ СА БЕЗПЛАТНИ ЗА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА И СЛУЖИТЕЛИТЕ СЛЕД
ТОВА !

ДИСТАНЦИОННО ИНТЕРВЮ само с подбраните предварително кандидати.

Всички лични данни ще бъдат съхранявани със строга конфиденциалност според GDPR
Лиценз 3394 издаден от АЗ към МТСП

Отговорности

Медицински грижи и дейности свързани с дейността на болници и/или клиники

Изисквания и необходими умения

- Медицинско образование - специалност Медицинска сестра
- Опит - 1г. (минимум)
- Владеене на Немски език - мин. B2 (Goethe или TELC сертификат) (aко имате B1, съдействие за повишаване на нивото)

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълно работно време с Швейцарски работодател
- Отлично заплащане с повишаване с опита (70,000 CHF Бруто стартово)
- Платен отпуск
JobTiger Banner