Artifex-Personaldienstleistungen GmbH
Медицински сестри и физиотерапевти
други в чужбина, Германия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Фирма „Artifex“ e немска фирма с дългогодишен опит в трудовото посредничество в областта на Здравеопазването и набира медицински работници със завършено висше образование, квалификация “Бакалавър” за постоянна работа в Германия, град Регенсбург и околността.

Отговорности

Старчески домове, Интензивни клиники и Реха - Клиники в цяла Германия

Изисквания и необходими умения

Вие сте медицинска сестра? Обичате работата си, но Ви е писнало от условията на работа и заплащането в България? Искате да осигурите по-добро бъдеще за Вас, за децата си?Не знаете немски, но сте готови да започнете да го учите? Тогава –„Artifex“ е правилният избор!

Ние Ви предлагаме

• Немски, безсрочен - трудов договор
• Осигуровки и застраховки здравни и пенсионни
• Месечна работна заплата от 2200 до 3600 Евро бруто, в зависимост от мястото Ви на работа и нивото Ви на език
• Помощ и съдействие при регистрирането Ви и откриването на немска банкова сметка
• Помощ при попълването на документи за детски надбавки
• Временна квартира за първите Ви месеци в Германия и помощ при търсенето на Ваше собствено жилище
• Курс по немски език, за да покриете нивото, което Ви е нужно
• Признаване на дипломата Ви на територията на Германия
Ако проявявате интерес и имате допълнителни въпроси, тогава не се колебайте да се свържете с нас.

Камелия Харизанова
+491630181145
Kameliya.harizanova@artifex-personal.com

Информация за контакт

Телефон: +491630181145

VCD