Медицински сестри с желание за работа в Германия
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Artifex е млада, иновативна фирма за набиране на персонал в Регенсбург- Байерн, градът, който е с най¬-високото икономическо развитие в Германия.
Клиентите, с които работим са Домове за стари хора и болници със спешна нужда от персонал. Ние набираме квалифицирани специалисти от Европейските страни, осигуряваме им работа и се грижим за тях. Без комисионна!!!
Специализирани в наемането и отдаването на работници в следните сфери:
Социални асистенти-ки; Помощници за отглеждане на стари /болни хора/ и
Медицински сестри със завършено образование.

Отговорности

Дейности:

Обслужване на пациенти с тежки неврологични заболявания, като например черепно-мозъчна травма, апоплексия или параплегия.
Поставяне на системи, превръзки и инжекции
Водене на разговори с лекари
Планиране и полагане на грижа
Водене на документации съгласно установените правила и даване на предписани лекарства и медикаменти
Провеждане на изследвания с различни технически апаратури
Подготовка и проследяване на медицински прегледи
Помагане, консултиране и грижа за пациенти
Измерване на жизнени показатели

Изисквания и необходими умения

Завършено обучение като медицински сестри
Добри познания по немски език
Удоволствие в общуването с пациенти
Желание за нови предизвикателства
Интерес за въвеждане и продължаване на обучението в областта на неврологичната ранна рехабилитация

Ние Ви предлагаме

Постоянен безсрочен договор при Artifex, по този начин имате възможността най-напред да се запознаете с клиентите и въпреки това ще получавате почасово възнаграждение над средното ниво до 16 € плюс добавки
Или:

Директно назначаване в Клиниката по рехабилитация само с езиково ниво B2, безсрочно, със стартова месечна заплата от 2800 € плюс добавки
Допълнително лице за контакт на Вашия майчин език
При необходимост безплатен курс по немски език
Помощ при търсенето на жилище

При интерес, моля изпратете Автобиография чрез бутон "Кандидатстване".

Skype: live:shenay.salieva_1
Viber: 0049 1630181145
Tel.: +49941/600 111 13
Fax: +49941/600 111 11

Информация за контакт

Телефон: 0049941 / 600 111-13

JobTiger Banner