АБЕЦЕ Комюникейшън ЕООД
Медицински сестри за детска градина
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси медицински сестри за работа в частна детска градина с филиали в: центъра - в близост до кръстовището на бул. Дондуков и бул. Васил Левски и в кв. Драгалевци. Местоработата е по избор на кандидата.

1. Работно време:
- От понеделник до петък - от 8.00 до 16.30ч (30-60мин обедна почивка)

Отговорности

- Сутрешен филтър - проверка на здравното състояние на децата; оказване на първа помощ при необходимост, помощ на възпитателките в грижата за децата - хранене, извеждане, смяна на памперси.

Изисквания и необходими умения

1. Автобиография и актуална снимка;
2. Задължително образование - медицинска сестра;

Ние Ви предлагаме

- Нетно месечно заплащане: 1200 лв.
- Трудов договор и осигуровки за сметка на работодателя.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

JobTiger Banner