Tanya Stankova Personalvermittlung
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Медицински сестри за работа в Швейцария
други в чужбина, Швейцария
Над 5000 лв.

други в чужбина, Швейцария длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Прекрасна възможност да реализирате мечтите си, да осигурите по-добро бъдеще за Вас и семейството си и да забравите за ниското заплащане!

Отговорности

* грижи за пациентите;
* предоставянето на медицинска помощ преди появата на лекар;
* Дезинфекция на инструменти;
* подготовка на материали за превръзки и други средства за обработка;
* контрол върху съхранението и употребата на лекарства

Изисквания и необходими умения

• Завършен курс по немски език и сертификат (Goethe-Zertifikat B2, telc Deutsch B2, TestDaF, Niveaustufen 3–5 (B2), Zertifikat B2 ÖSD) или призната диплома в Германия (Urkunde)!
• Нужните документи за признаване на дипломата са индивидуални за всеки кандидат. В зависимост от квалификациите, които има и годината на завършване.

Ние Ви предлагаме

• Месечна работна заплата от 7000 до 8800 Щвейцарски Франка (в зависимост от мястото Ви на работа, квалификацията Ви и опитът, който имате)
• Персонална стая (от 500 до 600 CHF)
• Признаване на дипломата Ви в Швейцария
• Помощ при: адресна регистрация, откриване на банкова сметка, разрешително за работа (Bewilligung)
VCD Banner
JobTiger Banner