Несторов Консулт ЕООД
Медицински търговски представител
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние сме лицензирана агенция за подбор на персонал 3416/11.10.2022 г.
За наш партньор търсим: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за продукти на DePuy Synthes, Johnson & Johnson USA - световни лидери в предоставянето на решения в множество отдели на здравеопазването като ортопедия, спортна медицина, травматология, гръбначна хирургия и неврохирургия.

Отговорности

- Активно предлага и презентира ортопедичните изделия и търговските условия с оглед изпълнение на поставените от компанията цели, свързани с увеличаване обема на продажбите и оптимизиране на дейността;
- Проучва пазара, участва в операции с цел представяне на продуктите и запознаване на медицинския екип с особеностите на медицинския инструментариум;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование (Медицина, Фармация или друго релевантно е предимство);
- Правоспособност и опит за управление на МПС;
- Работно ниво на Английски език (притежаването на сертификат е предимство:
- Компютърна грамотност и работа с продуктите на MS Office , (Open Office);
- Тайм мениджмънт, аналитични и презентационни способности;

Ние Ви предлагаме

- Добро стартово възнаграждение с възможности за нарастване според показаните резултати;
- Постоянен трудов договор и реално осигуряване;
- Петдневна работна седмица;
- Интересна динамична работа на ненормиран работен ден;
- Квалификационни обучения;

Информация за контакт

Телефон: +359888812343

JobTiger Banner