Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Механичен Инженер
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, водещ в сферата на машиностроенето търсим Механичен Инженер.

Изисквания към кандидата:
• Висше Техническо Образование - Машиностроене, Мехатроника или сходно;
• Стаж/опит/ - мин. 2 години;
• Компютърни умения – CAD софтуер Solidworks или друг;
• Свидетелство за управление на МПС;
• Владеенето на английски е предимство;
• Допълнителни курсове и сертификати биха били предимство.

Oтговорности за позицията Механичен Инженер:
• Познаване на Модулна система за автоматизация Robotunits;
• Проектиране и конструиране на детайли, механизми и съоръжения;
• Изготвяне на спецификации, заявки и поръчки;
• Изготвяне на техническа документация;
• Монтаж на проектираните продукти;
• Комуникация с клиенти и доставчици, както от България, така и от чужбина.

Фирмата предлага:
• Стандартно работно време на редовна смяна понеделник - петък 8:30 – 17:30;
• Добро възнаграждение спрямо предходен опит;
• Възможности за развитие, обучения;
• Много добри условия за работа.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers