Механик на камиони, строителни и селскостопански машини
co. Monaghan, Ирландия
Над 5000 лв.

co. Monaghan, Ирландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Отговорности

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

ремонт и поддръжка на камиони, строителни, селскостопански, трактори и тежкотоварни мпс-та

сервизиране

работа в екип и самостоятелно

внимание в детайлите

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Завършено автотехническо образование

Шофьорска книжка

Минимум 2-3 години предишен опит като механик на авто и селскостопански машини

Мотивация за работа

Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

ВЛАДЕЕНЕ НА ЕЗИК

Разговорно (работно) ниво на английски език - задължително

Ние Ви предлагаме

ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДЕТАЙЛИ

Заплащане - Заплатата за тази длъжност е 3400-3800 евро бруто за 40 отработени часа на седмица
Възможност за извънреден труд с допълнително заплащане
Договор с доказан ирландски работодател
Работни часове - 40 седмично
Работни дни седмично - 5
Платен отпуск - 30 дни
Настаняване - чудесно качество апартамент, близо до работното място, за който заплащате по-ниска цена

Самолетни билети или транспорт до Ирландия - поемат се от кандидата

Информация за контакт

Телефон: 0887030311

JobTiger Banner