Adecco Bulgaria
Механик на полиграфическо оборудване
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Към настоящия момент, Adecco търси да назначи за свой клиент, фирма предлагаща решения в областта на полиграфическото оборудване: МЕХАНИК НА ПОЛИГРАФИЧЕСКО ОБОРУДВАНЕ

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Отговорности

- Контролира функционирането и надеждната работа на машини и съоръжения по обекти на клиенти;

- Монтира машините в обектите на клиентите;

- Извършва профилактика и ремонт на оборудването;

- Участва в пускането в експлоатация на машините след основен ремонт;

- Води отчетност на използваните резервни части, детайли, инструменти и др.;

- Пътува за ремонти при клиенти в региона и страната;

Изисквания и необходими умения

- Да познава принципа на работа с производствено оборудване и машини;

- Да притежава технически умения да ремонтира, настройва и контролира технологичното оборудване;

- Умение да анализира авариите и причините, довели до появата им, както и да отговаря за изправността на всички машини и съоръжения в рамките на фирмата;

- Средно техническо образование;

- Опит като механик поне две години;

- Готовност за пътувания в страната.

Ние Ви предлагаме

- Осигурено работно облекло и служебен автомобил за пътувания в страната

( командировачни при пътуванията);

- Добро възнаграждение;

- Едносменен режим на работа;

- Работа в динамична и предизвикателна среда.

Информация за контакт

Телефон: 0885400699

VCD Banner
JobTiger Banner