HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Механик сервиз тежкотоварни автомобили
Велико Търново, Килифарево (виж карта)
full-time

Велико Търново, Килифарево (виж карта) full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Нашият клиент е водеща международна компания в сферата на автомобилната индустрия. Поради разширяване бизнеса на сервиз във Велико Търново търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят на позиция:

Нашият клиент предлага:

Отлично възнаграждение;
Бонуси;
170 лв. ваучери за храна;
Въвеждащо обучение;
Допълнителни социални и здравни придобивки;
Възможност за професионално развитие.
Основни задължения:

Диагностика, ремонт и обслужване на товарни автомобили;
Спазване на гаранционните процедури по време на ремонт;
Обслужване за пътна помощ при необходимост;
Работа в екип с всички отдели;
Участие в обучения.

Изисквания за позицията:

Средно или висше техническо образование
Познания за автомобилната технология;
Опит с тежкотоварни автомобили, автобуси, строителна или селскостопанска техника се счита за предимство
Основна компютърна грамотност
Английски език на работно ниво - за разчитане на технически текст.

Ако ролята Ви е допаднала, кандидатствайте още днес!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers