HRS Bulgaria
Мениджър Автотранспорт
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш клиент е водеща компания, лидер в своя сектор. За техния екип търсим професионалист, който да се присъедини за ролята

Основни отговорности:
Организира и контролира вътрешнофирмените транспортни дейности, съгласно целите на компанията;
Отговаря за създаването, организацията и подобрението на цялостния процес по управление на автотранспорта;
Управлява P&L на компанията, работи в насока оптимизиране на приходите, изготвя инвестиционни бизнес казуси за стратегическо развитие на флотата, стриктно следи за оптимизацията на разходите;
Отговаря за поддръжката на флотата, постигане на най-ефективно сервизно обслужване по отношение на време, качество и разход; Стриктен контрол над трудовата безопасност;
Управление и администриране на дейностите по транспорт на различни видове товари, включително опасни товари;
Администриране и дейности по управление на флота от леки автомобили;
Съдейства за привличане и увеличаване на външните клиенти;
Координира дейността на дружеството с клиенти, дава предложения за оптимизация и ефективно обслужване;
Следи качеството на отчетност и административното обслужване на бизнеса, като при необходимост въвежда промени с цел оптимизация на процеса и постигане на оптимална прозрачност и отчетност;
Участва в преговори с доставчици на автомобили или услуги;
Отговаря за качественото и навременно изпълнение на поставените задачи, в съответствие с функционалното предназначение на длъжността;

Изисквания за заеманата длъжност:
Висше образование в сферата на Икономика, Логистика или релевантна;
Доказан предишен опит на подобна позиция 3+ години;
Отлични компютърни умения;
Отлични организационни и комуникационни умения;
Добро ниво на владеене на Английски език би се считало за предимство.

Компанията предлага:
Възможност да заемете ключова роля във водеща компания;
Конкурентно заплащане и годишна бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
Социален пакет с включени ваучери за храна, медицинска застраховка, бонуси за лични празници и поводи;
Служебен автомобил;
Пакет за релокиране, при необходимост.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г