InfoGraffiti
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Мениджър Бизнес Развитие
работа от вкъщи
почасово

работа от вкъщи почасово

InfoGraffiti е студио за анализ, визуализация и разпространение на информация и съдържание, което обслужва клиенти на 4 континента във всички сектори на икономиката.

Ние превръщаме трудни за разбиране и недотам увлекателни неща в запомнящи се и въздействащи комуникационни материали - презентации, инфографики, видеа, обяви за работа, доклади, отчети,инвестиционни материали, инструкции за безопасност и много други.

Компанията е създадена 2015 г. и в портфолиото й са глобални компании като Mondelez, KPMG, Coca Cola, DHL, Glaxo Smith Kline, Световна Здравна Организация, Nestlé, Telenor, A1 и много други.

Отговорности

- Идентифицира потенциални клиенти и създава и поддържа база данни
- Подготвя и представя най-добрите примерни материали на потенциалните клиенти
- Организира и участва в първоначални представителни срещи и разговори
- Регулярно проучва пазара
- Изготвя оферти и предложения
- Участива в маркетинг събития и инициативи

Изисквания и необходими умения

- Подходящо висше образование
- Успешен опит в продажбите в сходна сфера поне 3 години
- Желание за работа по нови проекти в предизвикателна среда
- Добро управление на личното време и проактивност в организирането на работата и задачите
- Умения за работа в екип
- Инициативност и самостоятелност
- Високо ниво бизнес английски

Ние Ви предлагаме

- Свежа и вдъхновяваща атмосфера на работа, която стимулира нови идеи и подходи и насърчава желанието за развитие
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Атрактивно заплащане на бонусна схема

Информация за контакт

Телефон: 029878130

VCD Banner
JobTiger Banner