Мениджър експортни продажби Балкани
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

METTA – е водещ производител на ергономични столове за офиса и дома.
Поради предстоящото стартиране на производство в България, ние търсим нов член на нашия търговски екип. Ако сте амбициозни, опитни, ориентирани към продажбите и целите, кандидатствайте за тази позиция:

Отговорности

- Следва митологията на търсенето, за да достигне до чуждестранни пазари и идентифицира потенциални бизнес възможности
- Инициира, поддържа и развива взаимоотношенията с клиентите
- Консултира, представя и продава пълната гама фирмени продукти за задоволяване на нуждите на клиентите;
- Управлява отношенията с чуждестранни клиенти и осигурява подкрепа по време на отказ от продажби и след продажбата
- Увеличава обемите на продажбите, следвайки дългосрочните планове на компанията

Изисквания и необходими умения

· Отлично владеене на английски писмено и говоримо;
· бакалавърска или магистърска степен, за предпочитане бизнес, икономика или мениджмънт;
· Минимум 3 години опит в продажбите;
· Търговски умения, силна ориентация към клиента;
· Силна мотивация, стремеж към резултати, умения за работа в екип и самостоятелно решаване на проблеми;
· Много добри комуникационни и презентационни умения;
· Добри умения за работа с MS Office Excel, Word, PowerPoint.
· Готовност за редовни командировки
· Шофьорска книжка;
· Местоположение: София, България

Ние Ви предлагаме

• Стабилна заплата.
• Трудов договор съобразно КТ
• Реални осигуровки
• Ваучери за храна

Информация за контакт

Телефон: +359887739371

NCD2024 Banner