Уча.се ЕООД
Мениджър качество на учебно съдържание
София

София длъжност на пълно работно време

Ако търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш България да стане по-щастливо място за живеене, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Нашият екип се разраства и това е причината да търсим ново попълнение - Мениджър качество на учебно съдържание на пълен работен ден в град София.

Отговорности

Позицията е много динамична и ще те срещне с много предизвикателства, част от които ще са:

- Координация на екип от специалисти, отговарящи за качеството на учебното съдържание на Уча.се
- Съставяне на графици и следене за спазването на срокове по поставени задачи
- Следене за качественото изпълнение на задачите от всички, въвлечени в процеса
- Даване, получаване и интегриране на обратна връзка
- Създаване на нови и развитие на съществуващи процеси с цел подобряване на качеството на учебното съдържание

Изисквания и необходими умения

- Опитът на подобна позиция в технологична компания е предимство
- Предприемчивост и адаптивност
- Критично и стратегическо мислене
- Способност за добро управление на личното време и самоорганизиране на работата и задачите
- Емоционална интелигентност и умения за приемане на обратна връзка
- Последователност в работния процес и самодисциплина
- Умения за работа в екип
- Желание да допринасяш за развитието на Уча.се

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш като мениджър
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето прекарано в Уча.се
VCD