Мениджър Продажби
София

София длъжност на пълно работно време

CODE Media & Entertainment Group Ltd. е българска медийна група, която притежава три тематични телевизии - Code Health, Code Fashion и 359 Hip Hop.
Разпространяваме медиите си във всички сателитни, кабелни и IPTV оператори. Имаме мобилни приложения и присъствие в Apple TV, Roku Store и Amazon.
Нашата медийна група е организатор и съсобственик на най-големите модни, музикални и бизнес събития в България.
Групата ни разширява дейността си постоянно и търси хора, желаещи да работят в различен, динамичен и креативен екип.

Стани част от нас.

Отговорности

• Търсене и привличане на потенциални клиенти, и развитие на клиентската база на медийната група
• Съдействие след продажбите и съдействие с реализирането на медийните услуги
• Анализиране и отчитане на постигнатите резултати
• Пътуване в рамките на страната при необходимост

Изисквания и необходими умения

• Инициативност и креативност
• Отлични умения за водене на преговори
• Презентационни умения
• Желание за развитие в сферата на медиите и продажбите
• Екипна работа
• Компютърна грамотност - Microsoft Word, Excel, Powerpoint

Ние Ви предлагаме

• Сигурен месечен доход и атрактивен % от всяка реализирана продажба
• Отлични възможности за хората с добри и смели идеи, възможност за професионална реализация
• Гъвкаво и съобразено с натовареността работно време, служебен телефон и използване на служебен автомобил за срещите с клиенти в гр. София и страната
• Трудов договор
• Обучения за развитие на професионалните умения
JobTiger Banner