Уча.се ЕООД
Мениджър проекти с английски език
София

София длъжност на пълно работно време

Ако си търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш образованието да става все по-достъпно за учениците, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Дейността ни се разраства и това е причината да търсим Мениджър проекти с английски език на пълен работен ден в град София.

Отговорности

Ще работиш по проект, който цели развитието на дейността ни извън рамките на страната. Ще комуникираш с учители в чужбина и ще координираш създаването на видео учебно съдържание с екипа ни в България. Твоята роля ще бъде ключова за гладкото реализиране на проекта, тъй като ще бъдеш свързващото звено, което координира всички участващи страни.

Изисквания и необходими умения

- Отлични организационни умения
- Отлично владеене на английски език на ниво C2. Кандидати с майчин език са с предимство.
- Опитът в международна среда с чуждестранен екип е с предимство
- Предприемчивост и адаптивност
- Критично и стратегическо мислене
- Умения за планиране на времева рамка и следене за последователното ѝ изпълнение
- Умения за отлична междуличностна комуникация
- Готовност да приемаш и внедряваш обратна връзка
- Отлични познания за работа с офис продуктите на Google
- Способност за самостоятелно организиране на работата и задачите
- Умения за работа в екип
- Желанието да помагаш на хората да е движеща ценност за теб

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш като мениджър
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се
VCD