Изи Асет Мениджмънт АД (Изи Кредит)
Мениджър развитие
Мездра

Мездра длъжност на пълно работно време

Създадена през 2005 г., днес “ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ“ АД е една от най-големите небанкови финансови институции на българския пазар. Ценим високо нашите служители и сътрудници и знаем, че те са основният двигател на успехите, които постигаме. Нашата основна мисия е да развием една ефективна, динамична и организирана компания, в която като МЕНИДЖЪР РАЗВИТИЕ ще имате възможност да придобиете нови знания, интересни и добри практики, както и да се справяте със ситуации с предизвикателни задачи.

Отговорности

• развивате и разширявате пазарната ниша, като търсите алтернативни канали за дистрибуция и реклама
• осъществявате подбор и обучение на екип от Кредитни консултанти
• разпределяте, съдействате и контролирате изпълнението на поставените цели на управляваните екипи
• ежедневно оценявате и анализирате постигнатите продажбени цели

Изисквания и необходими умения

• умения за управляване на екип
• опит и желание за работа в директните продажби
• ориентиран към постигане на високи резултати
• с подходящо образование
• има валидна шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

• обучение и повишаване на квалификацията от добре подготвени бизнес треньори от нашата „Изи Академия“
• управление на екип от Кредитни консултанти
• възможност за дългосрочно професионално развитие в компанията
• бонусна система според постигнатите резултати
• богат пакет от преференции

Информация за контакт

Телефон: 0886214910

JobTiger Banner