CITYCASH
Мениджър търговски екип
Кърджали, Пловдив, Стара Загора, Хасково, други в България

Кърджали, Пловдив, Стара Загора, Хасково, други в България длъжност на пълно работно време

CITYCASH е част от MVFinance - международна финансова група, включваща компании, специализирани в потребителското кредитиране в Южна и Източна Европа, в т.ч. България.

Нашата основна мисия е да осигурим бързи и достъпни финансови услуги с грижа към клиента.

Във връзка с разрастване дейността на компанията в България, търсим да назначим служител на позиция „МЕНИДЖЪР ТЪРГОВСКИ ЕКИП“ в град Съединение.

Отговорности

- Изграждаш и развиваш екип от кредитни консултанти;
- Ежедневно планираш и следиш за изпълнението целите на екипа;
- Даваш идеи и предложения за мероприятия за повишаване на продажбите;
- Работиш със специализиран софтуер.

Изисквания и необходими умения

- Човек, който може да изгражда и развива екип от служители;
- Имаш опит в директните продажби;
- Мотивиран си към постигане на високи резултати;
- Притежаваш добри комуникационни умения, ела при нас.

Ние Ви предлагаме

- Възможност да бъдеш част от една от най-динамично развиващите се компании в небанковия финансов сектор;
- Пет дни допълнителен отпуск след втората година стаж в компанията;
- Допълнително здравно осигуряване, с включена стоматологична помощ;
- Дългосрочен професионален ангажимент и възможности за развитие;
- Твърдо възнаграждение и бонусна система, обвързана с резултати.

Информация за контакт

Телефон: 359 894 53 01 08

NCD2024 Banner