Мениджър връзки с корпоративни клиенти | гр. Разград
Разград

Разград длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш клиент, финансова организация, търсим Мениджър връзки с корпоративни клиенти, който да се присъедини към техния екип отговарящ за Малки и Средни предприятия и индивидуални клиенти в гр. Разград.

Идеалният кандидат е човек, умеещ да работи в екип и да дава личен пример за отговорност и професионално отношение към клиентите и колегите.

Отговорности:

• Развива и управлява портфолио от клиенти на МСП;
• Идентифицира и привлича нови фирмени клиенти;
• Проучва потребностите на клиентите и предлага финансови решения в съответствие с кредитната политика;
• Извършва финансов анализ, подготвя и структурира предложения за кредитиране;
• Изготвя необходимата документацията за отпускане на кредити;
• Поддържа добри взаимоотношения с клиентите.

Изисквания:

• Завършено висше образование в сферата на Финанси, Счетоводство, Икономика или друга релевантна сфера;
• Минимум 3 години предишен опит на подобна позиция;
• Добро владеене на английски език ще се счита за предимство;
• Много добри умения за водене на преговори;
• Много добри комуникативни и аналитични умения;
• Способност за работа в екип и за работа под напрежение.

Те предлагат:

• Конкурентно заплащане, отговарящо на предлагания опит и умения;
• Въвеждащо и последващо обучение;
• Отлични условия за лично и професионално усъвършенстване;
• Възможност за професионално развитие в сферата.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.