Мениждър проекти
София
От 3000 до 4000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.  Подходяща за бежанци

"Ай О Ти НЕТ" е системен интегратор на решения, базирани на мобилна технология от следващото поколение, за свързване на интелигентни устройства. Ние водещ системен интегратор на системи за контрол, отчитане и анализ на данни във ВиК сектроа в България.

Отговорности

Управление и координация на проекти за дистанционно отчитане на водомери и анализ на водни потоци.
Планиране и мониторинг на проектни дейности и срокове.
Координация на екипи и ресурси за постигане на проектните цели.
Комуникация с клиенти и партньори за уточняване на изисквания и отчетност.
Изготвяне на проектна документация и доклади за напредъка.

Изисквания и необходими умения

Висше образование в сферата на инженерните науки, информационните технологии или сходна област.
Минимум 3 години опит в управление на проекти.
Отлични организационни и комуникационни умения.
Опит в работа с инструменти за управление на проекти.
Способност за работа в динамична среда и гъвкавост при изпълнение на задачите.
Познания в сферата на ВиК и IoT ще се считат за предимство.

Ние Ви предлагаме

Гъвкаво работно време.
Възможност за дистанционна работа.
Управление на мотивиран и професионален екип.
Възможности за професионално развитие и усъвършенстване.
ITCD 2024 Employers