Международен шофьор С+Е
Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Смолян, Стара Загора
От 4000 до 5000 лв.

Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Смолян, Стара Загора длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Отговорности

Извършва системен и прецизен контрол на техническото състояние на превозното средство с грижата на добър стопанин.
Управлява преводното средство безопасно и с поведение, което не застрашава здравето и живота на участниците в движението, не създава затруднения и опасност за движението, не причинява имуществени вреди и опазва околната среда.
Осигурява правилното и прецизното спазване на правилата и изискванията за безопасно закрепване и транспортиране на стоки и товари. Изчислява точно полезния товар на превозното средство, общия обем и правилно да разпределя товара.
Познава изискванията на международните конвенции за превози на товари по шосе /TIR, CMR, АDR, АТА

Изисквания и необходими умения

- Шофьорска книжка - категория С+Е;
- Всички необходими документи за тази длъжност
- Компетентност по отношение на документите свързани с транспорта;
- Лоялност, коректност и отговорност
– Предишен опит е предимство

Ние Ви предлагаме

Коректно и своевременно заплащане - 85 евро на календарен ден, за ВЪТРЕШНО в Европа

- За ПРАВИ курсове - 0,31 лв. на километър плюс доплащане за допълнителни адреси

- Бонуси за повече от два месеца работа вътрешно в Европа
- Бонуси за над 11 000 км на месец
- Добри условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки;

Информация за контакт

Телефон: +359888619456

JobTiger Banner