Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Международни шофьори, КАТ. С+E
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

,,Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал /№3191/11.08.2021г/, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!
За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, търсим да назначи подходящи кандидати на длъжността:

МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ, КАТ. С+E

Отговорности

Извършват се прави курсове от България, Гърция и Турция към Европа и обратно.

Изисквания и необходими умения

• Категория С+Е;
• Опит като международен шофьор;
• Професионална компетенстност;
• Валидно свидетелство за психологическа годност;
• Карта за дигитален тахограф;
• Международен паспорт;
• ADR сертификат, не е задължителен, но ще се счита за предимство;
• Владеене на чужд език, ще се счита за сериозно предимство;
• Спазване на регламент 561.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с осигуровки втора категория труд;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Платено обучение и работа с доказани професионалисти;
• Служебен телефон;
• Отлични условия на работа с оборудвани камиони, съответстващи на най-съвременните европейски стандарти - Сканиа, Даф и Волво, категория ЕВРО 6.
• Работа с най-модерната техника в момента;
• Възможност да станете част от една от най-бързо развиващите се компании в България и Европа.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner